DOPRAVA ZDARMA   NAD 99 €

Vážení zákazníci. Ceny a akcie uvedené v internetovom obchode sa môžu líšiť od cien a akcií v našej kamennej predajni. 

Novinka

Rabalux 7195 WALES vonkajšie nástenné svietidlo E27 60W


Výrobca:
Dostupnosť:
skladom
Doručenie:
do 4 dní
Kód:
19477
EAN kód:
5998250371955
+ DARČEK v hodnote: 1,90 €
51.30 / ks cena s DPH

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! shop@elim.sk alebo telefonicky +421 903 455 553.

Vonkajšie nástenné svietidlo Wales v modernom štýle pôsobí na terase dobre, najmä spolu s ďalšími drevenými doplnkami. Priehľadné sklenené tienidlo s matným čiernym rámom je pripevnené k spodnej časti svietidla Wales s dreveným vzorom. Lampa sa dá pripevniť na stenu pomocou prvku s dreveným vzorom vyčnievajúceho zo spodnej časti. Tento model môžete určite nainštalovať nielen na terasu, ale aj kdekoľvek na vonkajšiu stenu domu: možno ho použiť na osvetlenie chodníka vedúceho k vchodovým dverám alebo priestoru vstupných dverí. Wales možno použiť s jednou žiarovkou s výkonom do 60 W. Typ pätice je E27. Toto vonkajšie svietidlo má tieto rozmery: výška 310 mm, vzdialenosť od steny 125 mm, inštalačný priemer 65 mm. Krytie IP44 zaručuje, že svietidlo je chránené proti vniknutiu predmetov s priemerom do 1 mm a proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru. Vonkajšie nástenné svietidlo Wales sa dodáva bez svetelného zdroja.

Parametre
materiál difúzora sklo
zdroj súčasťou balenia NIE
Štýl lampy moderný
Trieda ochrany I
Pätica 1 x E27
Krytie IP44
Rozmery Š x V x H 100 x 310 x 120 mm
Farba lampy Dub
Materiál lampy hliník

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb
1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné účtujeme:
pri doprave kuriérskou spoločnosťou UPS / SPS do 3 kg: 3,90 €, do 10 kg: 4,90 €, do 25 kg: 7,90 €, nad 25 kg: 11,90 €

2. Pri platbe na dobierku (platíte pri preberaní kuriérovi):
pri doprave kuriérskou spoločnosťou UPS / SPS +1,00 €

3. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

4. Predávajúci môže zaslať tovar ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke.
Dodacie podmienky
1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vytvorenia objednávky zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.

2. Ak je tovar skladom je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase.

3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho s možnosťou čiastočných dodávok.

4. Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu.

5. Za miesto plnenia sa považuje miesto, do ktorého je tovar dodávaný.

6. Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:
a) kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o., Senecká cesta 1 900 28 Ivanka pri Dunaji, IČO: 31329217
b) osobne na zvolenej prevádzke v objednávke,
c) vlastnou dopravou predávajúceho