DOPRAVA ZDARMA   NAD 99 €

Vážení zákazníci. Ceny a akcie uvedené v internetovom obchode sa môžu líšiť od cien a akcií v našej kamennej predajni. 

Rabalux 7237 NOVIGRAD vonkajšie nástenné svietietidlo 2xE27 čier


Výrobca:
Dostupnosť:
skladom
Doručenie:
do 4 dní
Kód:
19636
EAN kód:
5998250372372
+ DARČEK v hodnote: 3,80 €
54.00 / ks cena s DPH

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! shop@elim.sk alebo telefonicky +421 903 455 553.

Vďaka svojskému dizajnu môže byť vonkajšie nástenné svietidlo Novigrad s dvoma objímkami štýlovým doplnkom terasy každého moderného domu, zároveň však môže byť aj praktickou voľbou pre vonkajšiu stenu domu. Tento model s horným a spodným osvetlením má dve žiarovky, pričom spodná a horná časť lampy sú vzájomnými zrkadlovými obrazmi. Čierne hliníkové svietidlo s tvarom valca je zhora aj zdola ukončené šálom a doplnené dvoma priehľadnými plastovými tienidlami. Svietidlo Novigrad je kompatibilné s dvoma žiarovkami s maximálnym výkonom 28 W každá. Typ objímky je E27. Pre vytvorenie útulnej a intímnej atmosféry sa odporúča do tejto lampy zvoliť žiarovky vyžarujúce teplé biele svetlo. Vonkajšie svetlo má nasledujúce rozmery: výška 340 mm, priemer 85 mm, vzdialenosť od steny 120 mm. Stupeň ochrany IP54 zaručuje, že svietidlo Novigrad je chránené pred prachom a striekajúcou vodou z akéhokoľvek smeru. Vonkajšie nástenné svietidlo Novigrad s dvoma objímkami sa dodáva bez žiaroviek.

Parametre
materiál difúzora sklo
zdroj súčasťou balenia NIE
Štýl lampy moderný
Trieda ochrany I
Pätica 2 x E27
Krytie IP54
Rozmery Š x V x H 340 x 85 mm
Farba lampy Dub
Materiál lampy hliník

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb
1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné účtujeme:
pri doprave kuriérskou spoločnosťou UPS / SPS do 3 kg: 3,90 €, do 10 kg: 4,90 €, do 25 kg: 7,90 €, nad 25 kg: 11,90 €

2. Pri platbe na dobierku (platíte pri preberaní kuriérovi):
pri doprave kuriérskou spoločnosťou UPS / SPS +1,00 €

3. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

4. Predávajúci môže zaslať tovar ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke.
Dodacie podmienky
1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vytvorenia objednávky zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.

2. Ak je tovar skladom je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase.

3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho s možnosťou čiastočných dodávok.

4. Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu.

5. Za miesto plnenia sa považuje miesto, do ktorého je tovar dodávaný.

6. Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:
a) kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o., Senecká cesta 1 900 28 Ivanka pri Dunaji, IČO: 31329217
b) osobne na zvolenej prevádzke v objednávke,
c) vlastnou dopravou predávajúceho