DOPRAVA ZDARMA   NAD 99 €

Vážení zákazníci. Ceny a akcie uvedené v internetovom obchode sa môžu líšiť od cien a akcií v našej kamennej predajni. 

Novinka

Rabalux 7244 ORLOVA vonkajšie nástenné svietidlo E27 40W


Výrobca:
Dostupnosť:
skladom
Doručenie:
do 4 dní
Kód:
21413
EAN kód:
5998250372440
47.70 / ks cena s DPH

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! shop@elim.sk alebo telefonicky +421 903 455 553.

Moderné dekoratívne vonkajšie nástenné svietidlo Orlova sa odporúča predovšetkým na terasu, môžete ho však nainštalovať aj kdekoľvek na vonkajšiu stenu domu. Matné čierne svietidlo, ktoré je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, je doplnené priehľadným plastovým tienidlom tvoriacim polovalec. Tri prvky podobné výstuhe, ktoré sa oblúkom nachádzajú nad tienidlom a čiastočne skrývajú svetelný zdroj, dodávajú lampe zaujímavý charakter. Orlova môže byť použitá s jednou žiarovkou s výkonom do 60 W. Typ zásuvky je E27. Ak umiestnite túto lampu na terasu, odporúča sa ju používať so žiarovkou vyžarujúcou teplé biele svetlo, ktoré vám pomôže vytvoriť útulnú, intímnu atmosféru. Toto nástenné svietidlo má nasledujúce rozmery: šírka 150 mm, výška 240 mm, vzdialenosť od steny 120 mm. Ochrana tohto vonkajšieho svietidla IP44 zaisťuje, že je chránená pred vniknutím predmetov do priemeru 1 mm a proti striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru. Vonkajšie svietidlo Orlova sa dodáva bez svetelného zdroja.

Parametre
materiál difúzora plast
zdroj súčasťou balenia NIE
Štýl lampy moderný
Trieda ochrany I
Pätica 1 x E27
Krytie IP44
Rozmery Š x V x H 150 x 240 x 120 mm
Farba lampy čierna
Materiál lampy nehrdzavejúca ocel

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb
1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné účtujeme:
pri doprave kuriérskou spoločnosťou UPS / SPS do 3 kg: 3,90 €, do 10 kg: 4,90 €, do 25 kg: 7,90 €, nad 25 kg: 11,90 €

2. Pri platbe na dobierku (platíte pri preberaní kuriérovi):
pri doprave kuriérskou spoločnosťou UPS / SPS +1,00 €

3. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

4. Predávajúci môže zaslať tovar ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke.
Dodacie podmienky
1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vytvorenia objednávky zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.

2. Ak je tovar skladom je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase.

3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho s možnosťou čiastočných dodávok.

4. Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu.

5. Za miesto plnenia sa považuje miesto, do ktorého je tovar dodávaný.

6. Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:
a) kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o., Senecká cesta 1 900 28 Ivanka pri Dunaji, IČO: 31329217
b) osobne na zvolenej prevádzke v objednávke,
c) vlastnou dopravou predávajúceho